Ana içeriğe atla

STALK SHOW

 

Stalk ile alakalı her şey "Stalk Show" sadece Exxen'de.
  • Zeynep Sürmeli ve Selinay Yalçın ile stalk nasıl yapılır dersi aldığımız programdır. Hakkında stalk yapılan kişi başka bir odadan Zeynep ve Selinay'ın rahat rahat stalk yapışlarını seyrediyor.
TANITIM FRAGMANI:
Tüm fragmanlar için EXXEN Resmi YouTube sayfasını ziyaret ediniz.
YORUM:
Artılar;
+ Derinlemesine stalk nasıl yapılırı öğretiyorlar.
+ Kişisel olarak hangi fotoğraf hangi video nasıl yorumlanırı öğretiyorlar.
+ Zeynep ve Selinay'ın arasındaki yarış ve kızışma zevk katıyor.
+ Stalk yapan kişilerin bizim paylaşımlarımız hakkında ne gibi şeyler düşünebileceğinin provası gibi.
Eksiler;
- Kişi hakkında aşırı önyargılı olabiliyorlar.
  • "Artılar/Tüm Yorumlar" ile program bizden 4/5 go alıyor.
  • IMBD puanı ise ..../10.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

O SES TÜRKİYE RAP

  "O Ses Türkiye Rap" sadece Exxen'de. Hadise, Eypio, Mero ve Murda'nın jurisi olduğu O Ses Türkiye Rap programında birbirinden farklı birçok rapçi ağırlanacak ve O Ses Türkiye heyecanı Rap dünyasında yaşanacak.  O Ses Türkiye Rap Exxen Programı İçin Başvuru Lİnki; http://www.tv8basvuru.com/basvuru/turkiye-rapcisini-ariyor/1 TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Eksiler; -  "Artılar/Tüm Yorumlar" ile program bizden ..../5 go alıyor.  IMBD puanı ise ..../10.

ALPER RENDE İLE KAÇIŞ

  "Alper Rende ile Kaçış" sadece Exxen'de. Alper Rende ile adrenalin dolu görev ve kovalamacalar. Sona kalıp ödülü kimin kazanacağının merak konusu olduğu programdır. TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Eksiler; - "Artılar/Tüm Yorumlar" ile program bizden ..../5 go alıyor.  IMBD puanı ise ..../10.

KRAL ŞAKİR MİKROP AVCILARI

  Kral Şakir'in maceralarla dolu filmi "Mikrop Avcıları" sadece Exxen'de. Varol Yaşaroğlu'nun sesinden Kral Şakir'in macerasının anlatıldığı bir çizgi filmdir. TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Eksiler; - Artılardan eksileri çıkardığımızda film bizden .... go alıyor. IMBD puanı ise ..../10.