Ana içeriğe atla

OHASH BELGESELİ

 

"Ohash Belgeseli" sadece Exxen'de.
  • Ohash'ın kabus dolu çocukluğunu, İran'dan Türkiye'ye babasıyla gelip neler yaptığını ve henüz 17 yaşında adını nasıl duyurduğunu anlatan bir belgesel denebilir.

TANITIM FRAGMANI:
Tüm fragmanlar için EXXEN Resmi YouTube sayfasını ziyaret ediniz.
YORUM:
Artılar;
+ İran ve İran'ın sanata yaklaşımı hakkında bilgiler ediniyoruz.
+ Ohash'ın ailevi durumu; babası ve annesi ile olan hikayeleri bizleri şaşkınlığa boğuyor.
+ Bir İranlı olarak Ankara'da büyümüş birinin hikayesini dinliyoruz.
+ Arkadaş çevresinin ne kadar samimi ve ona yakın olduğunu görüyoruz.
+ Türkiye'nin mültecilere yaklaşımını gözlemliyoruz.
Eksiler;
-
  • Artılar/Tüm Yorumlar ile belgesel bizden 5/5 go alıyor. 
  • IMBD puanı henüz yok.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

GİBİ

 Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç ile "Gibi" dizisi sadece Exxen'de. Feyyaz Yiğit ve  Kıvanç Kılınç durum komedisinde zirveyi zorluyor. TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Durum komedisini süper uygulayan bir dizi. + Küçük şeylerden saç baş yolduracak noktalara ilerleyiş komik. +Kısa zamanda çok şey yaşanıyor. Eksiler; - Sonu garip bir şekilde bitiyor. Artılardan eksileri çıkardığımızda dizi bizden 2 go alıyor. IMBD puanı ise 8,3/10.

ALPER RENDE İLE KAÇIŞ

  "Alper Rende ile Kaçış" sadece Exxen'de. Alper Rende ile adrenalin dolu görev ve kovalamacalar. Sona kalıp ödülü kimin kazanacağının merak konusu olduğu programdır. TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Eksiler; - "Artılar/Tüm Yorumlar" ile program bizden ..../5 go alıyor.  IMBD puanı ise ..../10.

ENES BATUR'LA BULUŞMA

"Enes Batur'la Buluşma" sadece Exxen'de. Enes Batur ile ünlü YouTuberların farklı kıyafet ve sunumlarıyla kadınlardan beğeni toplamaya çalıştığı program. TANITIM FRAGMANI:   Tüm fragmanlar için   EXXEN Resmi YouTube   sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Ünlü YouTuber'ları içeriyor. + Kızların ne gibi şeylerden hoşlanıp hoşlanmadığı hakkında bilgi edinilebilir. + Bazı trol olaylar komikleştiriyor. Eksiler; - Sıkıcı. -  YouTube versiyonundan çok bir farkı yok. "Artılar/Tüm Yorumlar" ile program bizden 3/5 go alıyor. IMBD puanı ise ..../10.