Ana içeriğe atla

OHASH BELGESELİ

 

"Ohash Belgeseli" sadece Exxen'de.
  • Ohash'ın kabus dolu çocukluğunu, İran'dan Türkiye'ye babasıyla gelip neler yaptığını ve henüz 17 yaşında adını nasıl duyurduğunu anlatan bir belgesel denebilir.

TANITIM FRAGMANI:
Tüm fragmanlar için EXXEN Resmi YouTube sayfasını ziyaret ediniz.
YORUM:
Artılar;
+ İran ve İran'ın sanata yaklaşımı hakkında bilgiler ediniyoruz.
+ Ohash'ın ailevi durumu; babası ve annesi ile olan hikayeleri bizleri şaşkınlığa boğuyor.
+ Bir İranlı olarak Ankara'da büyümüş birinin hikayesini dinliyoruz.
+ Arkadaş çevresinin ne kadar samimi ve ona yakın olduğunu görüyoruz.
+ Türkiye'nin mültecilere yaklaşımını gözlemliyoruz.
Eksiler;
-
  • Artılar/Tüm Yorumlar ile belgesel bizden 5/5 go alıyor. 
  • IMBD puanı henüz yok.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

O SES TÜRKİYE RAP

  "O Ses Türkiye Rap" sadece Exxen'de. Hadise, Eypio, Mero ve Murda'nın jurisi olduğu O Ses Türkiye Rap programında birbirinden farklı birçok rapçi ağırlanacak ve O Ses Türkiye heyecanı Rap dünyasında yaşanacak.  O Ses Türkiye Rap Exxen Programı İçin Başvuru Lİnki; http://www.tv8basvuru.com/basvuru/turkiye-rapcisini-ariyor/1 TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Eksiler; -  "Artılar/Tüm Yorumlar" ile program bizden ..../5 go alıyor.  IMBD puanı ise ..../10.

ALPER RENDE İLE KAÇIŞ

  "Alper Rende ile Kaçış" sadece Exxen'de. Alper Rende ile adrenalin dolu görev ve kovalamacalar. Sona kalıp ödülü kimin kazanacağının merak konusu olduğu programdır. TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Eksiler; - "Artılar/Tüm Yorumlar" ile program bizden ..../5 go alıyor.  IMBD puanı ise ..../10.

KRAL ŞAKİR MİKROP AVCILARI

  Kral Şakir'in maceralarla dolu filmi "Mikrop Avcıları" sadece Exxen'de. Varol Yaşaroğlu'nun sesinden Kral Şakir'in macerasının anlatıldığı bir çizgi filmdir. TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Eksiler; - Artılardan eksileri çıkardığımızda film bizden .... go alıyor. IMBD puanı ise ..../10.