Ana içeriğe atla

SURVIVOR SEÇMELER

 

"Survivor Seçmeler" sadece Exxen'de.
 • Survivor yarışmacılarının hangi koşullarda ve hangi sınavlardan geçerek neye göre seçildiğini gösteren programdır.
TANITIM FRAGMANI:
Tüm fragmanlar için EXXEN Resmi YouTube sayfasını ziyaret ediniz.
YORUM:
Artılar;
+ Survivor yarışmacılarının hangi koşullardan ve elemelerden geçerek seçildiklerinin arka planını görme imkanı sunuyor.
+ Yarışmacıların kendine özgüvenleri ve sürpriz isimlerin dahiliyeti eğlenme katsayısını arttırıyor.
+ Acun Ilıcalı'yı da yakından görüyoruz.
+ Önümüzdeki senelerde seçmelere katılacak arkadaşlar için müthiş bir çalışma kaynağı.
+ Sadece parkuru hızlı bitirme gibi faktörlere bakılmaksızın birçok faktörün dikkate alınması ve işe personel alır gibi mülakatların olması ilginç.
Eksiler;
-
 • "Artılar/Tüm Yorumlar" ile program bizden 5/5 go alıyor. 
 • IMBD puanı ise ..../10.

Yorumlar

 1. Başvuru nasıl yapacağız ?

  YanıtlaSil
 2. 2 senedir survivora hazırlanıyorum elemelere bari girip kendimi sizlere kanıtlayım.

  YanıtlaSil
 3. Artık survivor olmak istiyorum acunnn abiiiiii 19 yaşındayım ilk günden beri izliyorum survivorı ve yaşım geldi artık gelebilirimmmmmmm nasıl başvurucam bulamıyorummm

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

O SES TÜRKİYE RAP

  "O Ses Türkiye Rap" sadece Exxen'de. Hadise, Eypio, Mero ve Murda'nın jurisi olduğu O Ses Türkiye Rap programında birbirinden farklı birçok rapçi ağırlanacak ve O Ses Türkiye heyecanı Rap dünyasında yaşanacak.  O Ses Türkiye Rap Exxen Programı İçin Başvuru Lİnki; http://www.tv8basvuru.com/basvuru/turkiye-rapcisini-ariyor/1 TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Eksiler; -  "Artılar/Tüm Yorumlar" ile program bizden ..../5 go alıyor.  IMBD puanı ise ..../10.

ALPER RENDE İLE KAÇIŞ

  "Alper Rende ile Kaçış" sadece Exxen'de. Alper Rende ile adrenalin dolu görev ve kovalamacalar. Sona kalıp ödülü kimin kazanacağının merak konusu olduğu programdır. TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Eksiler; - "Artılar/Tüm Yorumlar" ile program bizden ..../5 go alıyor.  IMBD puanı ise ..../10.

KRAL ŞAKİR MİKROP AVCILARI

  Kral Şakir'in maceralarla dolu filmi "Mikrop Avcıları" sadece Exxen'de. Varol Yaşaroğlu'nun sesinden Kral Şakir'in macerasının anlatıldığı bir çizgi filmdir. TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Eksiler; - Artılardan eksileri çıkardığımızda film bizden .... go alıyor. IMBD puanı ise ..../10.