Ana içeriğe atla

ŞEREF BEY

Karakomedi tadında "Şeref Bey" dizisi sadece Exxen'de. 
  • Dizide; Haluk Bilginer, Songül Öden, Serhat Kılıç, Şükran Ovalı, Devrim Yakut, Ertan Saban, Ecem Uzun, Ahmet Rıfat Şungar gibi oyuncular yer aldığı ve Haluk Bilginer'in bir  Arnavut Aşçı'yı canlandırdığı dizide Şeref Bey'in düzenini değitirecek olaylar olur ve bir anda kendisini bambaşka bir dünyanın merkezinde bulur.
TANITIM FRAGMANI:
Tüm fragmanlar için EXXEN Resmi YouTube sayfasını ziyaret ediniz.
YORUM:
Artılar;
+ Onur Ünlü'nün yönetmen ve senaristliği ve dizi kadrosu güzel
+ Karamizah iyi gelişen olaylarla desteklenince ortaya iyi bir iş çıkmış.
+ Sosyal önermeler içeriyor.
+ Sıradışı çekim yöntemleri de denenmiş.
+ Sürükleyici, diğer böümü merak ettiriyor.
Eksiler;
-
  • "Artılar/Tüm Yorumlar" ile dizi bizden 5/5 go alıyor. 
  • IMBD puanı ise 5,9/10.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

O SES TÜRKİYE RAP

  "O Ses Türkiye Rap" sadece Exxen'de. Hadise, Eypio, Mero ve Murda'nın jurisi olduğu O Ses Türkiye Rap programında birbirinden farklı birçok rapçi ağırlanacak ve O Ses Türkiye heyecanı Rap dünyasında yaşanacak.  O Ses Türkiye Rap Exxen Programı İçin Başvuru Lİnki; http://www.tv8basvuru.com/basvuru/turkiye-rapcisini-ariyor/1 TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Eksiler; -  "Artılar/Tüm Yorumlar" ile program bizden ..../5 go alıyor.  IMBD puanı ise ..../10.

ALPER RENDE İLE KAÇIŞ

  "Alper Rende ile Kaçış" sadece Exxen'de. Alper Rende ile adrenalin dolu görev ve kovalamacalar. Sona kalıp ödülü kimin kazanacağının merak konusu olduğu programdır. TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Eksiler; - "Artılar/Tüm Yorumlar" ile program bizden ..../5 go alıyor.  IMBD puanı ise ..../10.

KRAL ŞAKİR MİKROP AVCILARI

  Kral Şakir'in maceralarla dolu filmi "Mikrop Avcıları" sadece Exxen'de. Varol Yaşaroğlu'nun sesinden Kral Şakir'in macerasının anlatıldığı bir çizgi filmdir. TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Eksiler; - Artılardan eksileri çıkardığımızda film bizden .... go alıyor. IMBD puanı ise ..../10.