Ana içeriğe atla

MASTERCHEF JUNIOR

 

Çocukların hünerlerini konuşturduğu "MasterChef Junior" sadece Exxen'de.
  • MasterChef programıyla bilinen ünlü ustalar olan Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın önünde bu kez çocuklar yarışıp minik parmaklarıyla yemekler yapıyor.
TANITIM FRAGMANI:
Tüm fragmanlar için EXXEN Resmi YouTube sayfasını ziyaret ediniz.
YORUM:
Artılar;
+ Çocukların komik ve şapşik halleri programa farklı bir hava katmış.
+ Çocukların gayet güzel ve farklı yemekler yapıyor olması ilginç bir hava katıyor.
+ Çocukları elemeyip danışman yapma fikri ilginç.
Eksiler;
- Çocuklar ağlamasın, üzülmesin diye çabaları biraz can sıkıcı duruyor.
- Basit yemekleri belirli kalıplarda yapmaları isteniyor. Çocuklar hayal güçlerini devreye sokmuyor.
  • Artılardan eksileri çıkardığımızda program bizden 1 go alıyor.
  • IMBD puanı ise ..../10.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

O SES TÜRKİYE RAP

  "O Ses Türkiye Rap" sadece Exxen'de. Hadise, Eypio, Mero ve Murda'nın jurisi olduğu O Ses Türkiye Rap programında birbirinden farklı birçok rapçi ağırlanacak ve O Ses Türkiye heyecanı Rap dünyasında yaşanacak.  O Ses Türkiye Rap Exxen Programı İçin Başvuru Lİnki; http://www.tv8basvuru.com/basvuru/turkiye-rapcisini-ariyor/1 TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Eksiler; -  "Artılar/Tüm Yorumlar" ile program bizden ..../5 go alıyor.  IMBD puanı ise ..../10.

ALPER RENDE İLE KAÇIŞ

  "Alper Rende ile Kaçış" sadece Exxen'de. Alper Rende ile adrenalin dolu görev ve kovalamacalar. Sona kalıp ödülü kimin kazanacağının merak konusu olduğu programdır. TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Eksiler; - "Artılar/Tüm Yorumlar" ile program bizden ..../5 go alıyor.  IMBD puanı ise ..../10.

KRAL ŞAKİR MİKROP AVCILARI

  Kral Şakir'in maceralarla dolu filmi "Mikrop Avcıları" sadece Exxen'de. Varol Yaşaroğlu'nun sesinden Kral Şakir'in macerasının anlatıldığı bir çizgi filmdir. TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Eksiler; - Artılardan eksileri çıkardığımızda film bizden .... go alıyor. IMBD puanı ise ..../10.