Ana içeriğe atla

2008 MİLLİ TAKIM HİKAYESİ

 

"2008 Milli Takım Hikayesi" sadece Exxen'de.
  • Fatih Terim, Rüştü Reçber, Arda Turan, Volkan Demirel, Semih Şentürk, Emre Aşık, Hamit Altıntop, Nihat Kahveci, Servet Çetin, Şansal Büyüka, Tuncay Şanlı, Tümer Metin gibi isimlerin ağzından Milli takımımızın 2008'deki muhteşem şahlanışını anlatan belgeseldir.
TANITIM FRAGMANI:
Tüm fragmanlar için EXXEN Resmi YouTube sayfasını ziyaret ediniz.
YORUM:
Artılar;
+ O zaman Milli takımı takip etmiş kişilere o zamanları tekrar yaşatan, takip etmeyen veya yaşı yetmeyen kişilere de bilgi vererek tüyleri diken diken eden belgesel.
+ Nostalji fırtınası
+ O zamanları yaşayan futbolcular ve Fatih Terim'in ağzından olayları onların açısından dinlemek
+ Her maçı final maçı gibi oynamak önermesi
+ Pes etmemenin ve inanmanın verdiği güç önermesi
Eksiler;
- 
  • "Artılar/Tüm Yorumlar" ile program bizden 5/5 go alıyor. 
  • IMBD puanı ise 7,6/10.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

O SES TÜRKİYE RAP

  "O Ses Türkiye Rap" sadece Exxen'de. Hadise, Eypio, Mero ve Murda'nın jurisi olduğu O Ses Türkiye Rap programında birbirinden farklı birçok rapçi ağırlanacak ve O Ses Türkiye heyecanı Rap dünyasında yaşanacak.  O Ses Türkiye Rap Exxen Programı İçin Başvuru Lİnki; http://www.tv8basvuru.com/basvuru/turkiye-rapcisini-ariyor/1 TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Eksiler; -  "Artılar/Tüm Yorumlar" ile program bizden ..../5 go alıyor.  IMBD puanı ise ..../10.

ALPER RENDE İLE KAÇIŞ

  "Alper Rende ile Kaçış" sadece Exxen'de. Alper Rende ile adrenalin dolu görev ve kovalamacalar. Sona kalıp ödülü kimin kazanacağının merak konusu olduğu programdır. TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Eksiler; - "Artılar/Tüm Yorumlar" ile program bizden ..../5 go alıyor.  IMBD puanı ise ..../10.

KRAL ŞAKİR MİKROP AVCILARI

  Kral Şakir'in maceralarla dolu filmi "Mikrop Avcıları" sadece Exxen'de. Varol Yaşaroğlu'nun sesinden Kral Şakir'in macerasının anlatıldığı bir çizgi filmdir. TANITIM FRAGMANI: Tüm fragmanlar için  EXXEN Resmi YouTube  sayfasını ziyaret ediniz. YORUM: Artılar; + Eksiler; - Artılardan eksileri çıkardığımızda film bizden .... go alıyor. IMBD puanı ise ..../10.